450 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ

Anneler Gününde Alınabilecek En Güzel Takı Modelleri

Tarih: 29.09.2022 14:42
Anneler Gününde Alınabilecek En Güzel Takı Modelleri
Her yaştan anne için ideal hediyelikler olarak öne çıkan anne temalı gümüş takı çeşitlerine İpek Silver farkıyla daha yakından bakıyoruz.

İnsanlar, özel anlam ifade eden günlerde sevdiklerine hediyeler almaktadır. Bu sayede onlarla olan ilişkilerini pekiştirmeye çalışmaktadır. Bu önemli günlerden biri olan anneler gününde de başta evlatları olmak üzere pek çok kişi annelere hediyeler almaktadır. Ancak anneler günü hediye seçimi, bireyleri oldukça zorlayan bir süreçtir. Anneler için alınabilecek hediyeler arasında, takılar her zaman ilk sırada yer almaktadır. Sağladıkları güzellikler dolayısıyla çok eski çağlardan beri insanlar tarafından sevilerek kullanılan takılar, anneler günü hediyesi seçenekleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahiptir.
 

Altın Kalpli Kolyeler

Özel günlerde ve özellikle Anneler Günü için hediye vermek için kalpli kolyeler uygundur. Bir kişiye kalpli kolye hediye etmenin de taşımış olduğu bir anlam bulunmaktadır. Veren kişinin kalbinin ve sevgisinin ona ait olduğu mesajını iletmek için kalpli kolyeler tercih edilmektedir. Ayrıca kalpli kolyeler, kadınlar tarafından büyük ölçüde beğeni görmektedir. Anneye sevgiyi göstermek amaçlı kalpli kolye hediye edilebilir.

 
Anneler gününe özel hediyeler arayanlar için altın kalpli kolyeler de bir alternatiftir. Altın, maddi değerinin yüksek olması ve ömür boyunca kullanılabilmesi gibi özellikleriyle de tercih sebebidir. Özellikle kadınların takı olarak altına yönelimleri daha fazladır. Güvenli bir alışveriş deneyimi yaşayabilmek için altın kalpli kolye alırken de dikkat edilmesi gereken bir dizi husus bulunmaktadır. Altın alırken güvenilir kuyumcuları ya da sağlam online mağazaları tercih etmek gereklidir. Ayrıca altının ayarı da önemlidir. Altının ayarı yükseldikçe, fiyatında da artış olmaktadır. Ancak yüksek ayar altınlar, daha kaliteli ve kullanışlıdır. İpek Silver’da altın kolyelerimiz 14 ayardır.


İlginizi Çekebilir: İpek Silver Altın Kolye Modelleri
 

Anne Bebek Modelli Gümüş Kolyeler

Anneler günü hediyesi fikirleri hakkında kafa yoranlar için anne bebek modelli gümüş kolyeler iyi bir fikirdir. Özellikle yeni ve genç annelerin en sevdiği ve hoşlarına giden bir modeldir. Anne bebek yerine anne kız modelleri de bulunmaktadır. Bu da her yaştan anne için tercih edilen bir modeldir. Annelerini çok seven kızları da bu modeli boynunda taşımaktan zevk alırlar.


 
 
Anneler günü hediyesi fikirleri hakkında kafa yoranlar için anne bebek modelli gümüş kolyeler iyi bir fikirdir. Özellikle yeni ve genç annelerin en sevdiği ve hoşlarına giden bir modeldir. Buradaki kolyede anne, bebeğini elinde tutup, havaya kaldırmış ve sevgisini göstermektedir. Zirkon taş süslemeleriyle birlikte oldukça şık bir hediye olabilir. Anne bebek yerine anne kız modelleri de bulunmaktadır. Bu da her yaştan anne için tercih edilen bir modeldir. Annelerini çok seven kızları da bu modeli boynunda taşımaktan zevk alırlar. Son yıllarda annelerin ve annelere alınan hediyelerin en çok tercih edilenlerinden olan anne bebek modelli kolyeler, genellikle gümüşten imal edilmektedir. Anne bebek kolyesi, yeni annelere alınabilecek manidar ve değerli hediyelerden biridir.  Farklı işleme tekniklerinin kullanıldığı anne bebek modelli kolyelerin, işçiliğe bağlı olarak değişen pek çok çeşidi bulunmaktadır.

Son yıllarda annelerin ve annelere alınan hediyelerin en çok tercih edilenlerinden olan anne bebek modelli kolyeler, genellikle gümüşten imal edilmektedir. Farklı işleme tekniklerinin kullanıldığı anne bebek modelli kolyelerin, işçiliğe bağlı olarak değişen pek çok çeşidi bulunmaktadır. Ancak anne bebek kolyesi alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bunların başında, kolyede kullanılan gümüşün yüksek kaliteli olması gelmektedir. Bu da kolyenin 925 gümüşten yapılması anlamına gelmektedir. Daha düşük ayarlı gümüşler kısa süre içerisinde kararma sorununun yaşanmasına neden olmakta ve alınan hediyenin kullanım değerini düşürmektedir.

  

Yazılı Gümüş Kolyeler


 

Anneler günü hediye önerileri arasında yazılı gümüş kolyeler de önemli bir yere sahiptir. Genellikle isim yazılan bu kolyelerde, duruma göre annenin sevdiği herhangi bir ismin ya da şeyin yazılması da mümkündür. Yazılı kolyelerin imalatında da en çok gümüş cevherinden yararlanılmaktadır. İşlenmesinin kolay olması, takı modelleri arasında gümüşe ayrıcalıklı bir konum sağlamaktadır. Yazılı gümüş kolyelerde, yazı tipi de isteğe bağlı olarak seçilebilmektedir. Burada da seçilecek kolyenin 925 ayar olmasına dikkat edilmelidir. İpek Silver’da gümüş modellerimizin hepsi 925 ayar gümüşten imal edilmektedir. Ayrıca yazılı kolye alınacak markanın bilinirliğinin yüksek olmasına ve güvenilirliğine de önem verilmelidir. İlginizi Çekebilir: İpek Silver İsimli Kolye Modelleri

Diğer kolye modellerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için En Sevilen Kolye Modelleri yazımızı okuyabilirsiniz.
 

Gümüş Setler

Gümüş takı setleri sayesinde annelerin gönlünü kazanmak ve onlara ömür boyunca kullanabilecekleri bir hediye sunmak mümkündür.
 


İlginizi Çekebilir: Doğal Taşlı Gümüş SetlerGümüş takılar tek tek imal edilebildikleri gibi, set halinde de üretilmektedir. Anneye hediye almak isteyenlerin düşünebilecekleri seçeneklerden biri olan gümüş setler; genellikle kolye, yüzük ve küpeden oluşmaktadır. Bazı setlerde ayrıca bileklik de yer almaktadır. Gümüş setler, işçiliğin yoğun olduğu takı takımlarıdır. Bazı setlerde gümüşe ek olarak farklı renkli taşların kullanımı söz konusudur. Bu taşlar, takılara hem estetik görünüm kazandırmakta hem de değerini arttırmaktadır. Set almanın en büyük avantajlarından biri, set içerisinde yer alan ürünlerin ayrı ayrı alınmasına göre daha düşük maliyetli olmasıdır. Ayrıca anneler gününe özel indirimlerden yararlanarak, en güzel setleri daha uygun fiyatlar ile alabilme olanağı da vardır. 

İlginizi Çekebilir: İpek Silver Gümüş Set Modelleri

Gümüş set modellerimizi daha detaylı incelemek ve bilgi almak için Gümüş Set Modelleri Blog Yazımızı  inceleyebilirsiniz.
 

Gümüş Bileklik Modelleri 

Annelere alınabilecek en özel hediyelerden birisi de tabi ki şık ve zarif bilekliklerdir. Birbirinden şık bilekliklerin imalatında 925 ayar gümüş kullanmaktayız. Kolyelerde olduğu gibi; saf gümüş bilekliklerin yanı sıra farklı değerli taşlarla bir araya getirilerek daha estetik bir görünüm oluşturulan bileklikler de mevcuttur. Gümüş bileklik modelleri, kolyelere göre daha sade bir yapıdadır. Bilekliklerde belirgin motifler ve anlamlı semboller, ince işçilik ile yapılan süslemelerle tasarlanmaktadır. Bununla birlikte isteğe bağlı olarak isimli ya da ismin baş harfinin yer aldığı bileklik modellerinin imal edilmesi de mümkündür. Bileklik alırken de gümüşün kalitesine dikkat edilmelidir.Bileklikler hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz ”En Çok Satan Bileklik Modelleri” yazımızı okuyup, web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 

Baget Taşlı Gümüş Yüzük Modelleri

 
 

Gümüş baget yüzük modelleri, tektaş yüzük modelleri ile büyük ölçüde benzerlik göstermektedir. Aralarındaki en büyük fark; tektaş yüzüklerdeki taşlar, konik ya da yuvarlak biçimliyken, baget yüzükler kare ya da dikdörtgen biçimli olmasıdır. Ayrıca baget taşlı yüzüklerin taş boyutları, tektaş yüzüklerden daha büyüktür. Gösterişli duruşunun yanında şıklığıyla da öne çıktığı için tercih sebebidir.


 

Gümüş yüzükler hakkında daha fazla bilgi edinmek için En Sevilen Gümüş Yüzük Modelleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Takı modelleri ve özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için ve hediye önerilerimizi içeren bir başka yazımız olan doğum günü için hediye fikirleri ve en sevilen takı modelleri yazılarımızı ve diğer blog yazılarımızı okuyarak daha çok fikir sahibi olabilirsiniz. Web sitemizi ziyaret edip, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazımızda İpek Silver ekibi olarak sizlere, değerli annelere Anneler Günü’nde alabileceğiniz hediyeler hakkında fikirler vermeye çalıştık. Her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. İpek Silver ailesi olarak, her zevke ayrı olarak hitap eden, şık ve kaliteli modellerimizle birlikte her zaman müşteri memnuniyetini önemseyen bir marka olduk. Bu şekilde de yolumuza devam etmekteyiz. Her özel anınızda yanınızda olmaktan ve sizleri mutlu etmekten memnuniyet duyarız.

İpek Silver şıklığı sizinle olsun!

İlgili Ürünler
Yükleniyor...