450 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ

Kolye Notu

Tarih: 29.09.2022 12:58
Kolye Notu
Sevdiklerinize alacağınız armağanları içten duygularla karaladığınız tatlı bir Hediye Notu ile kişiselleştirip sürprizin dozunu artırın...

Sevgilisine veya yakın arkadaşlarına hediye almak isteyenler için muhteşem öneriler sunacağız. Ayrıca hepsi notu ile birlikte! 

Kelebek Kolye Notu"Kelebekler güzel çiçekleri bulduğu zaman yıllar süren, güzel bir yaşamı oluyormuş. Bu kelebeğin de en güzel çiçeğe konması benim isteğim, uzun yıllar yaşatması da senin amacın olsun. Dilerim ki çok güzel anılar biriktiririz… "
 
 

"Kalbim bu kelebek gibi kanat çırpıyor. İzin verirsen eğer, bu kelebek senin boynunda dinlensin."
İster sevgilinizle, ister arkadaşınızla takabileceğiniz kelebek çift yüzüklerini güzel bir öneri olarak sunuyoruz. Son zamanlarda moda olmuş durumdadır.


Kelebekli çift yüzüklerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kelebek, ruhun özgürlüğünü, hafifliğini ve zarafetini simgeler. Özellikle kelebek kanatlarındaki narin renkler, o ruhun içinde taşıdığı canlılığın ve değişme arzusunun bir ifadesidir. Sevdiklerine hem zarif hem de anlamlı bir hediye vermek isteyenlere özel tasarımlarımızda Kelebekli Kolyelere de yer verdik.
 

 

Lotus Çiçeği Kolye Notu
"Lotus çiçeği üzerine düşen her bir toz zerresini temizlermiş. Tıpkı sen güldüğünde her kötü şeyi unutturman gibi… Sen de benim lotus çiçeğimsin."
 

Lotus Çiçeği Kolyeye ulaşmak için Buraya tıklayabilirsiniz.


"Lotus çiçeğinin özelliği, simsiyah hayatlara bembeyaz yön vermesidir. Benim de lotus çiçeğim sensin. "

Taşlı bu özel Lotus Çiçeği Kolyeye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Lotus çiçeğinin anlamı ruhsal temizliktir. Hatalara hayatında yer vermeyen ve kötülüklerden arınmış temiz kişiliği yansıtırlar. Diğer yandan da son yaşamın ya da sonsuz yaşamın simgesi olarak görülür ve her yönden de manevi değerinin yüksek olduğunu anlayabiliriz. Son zamanlarda da lotus çiçeği kolye sevenlerin sayısı çoğaldı. Gerek özel tasarımı gerekse anlamı ile çok tercih edilen bir hediye haline geldi. Lotus çiçeği kolye olarak daha çok görülse de lotus çiçeği yüzük ve bileklik ve küpe de vardır.
 

Yonca Kolye Notu


"Dört yapraklı yonca bulmanın şans getirdiğine inanılır. Benim şansım sensin. Bu set de senin şansın olsun. "

Yonca sete ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yonca gümüş set modelleri, şans getirmesi için sevgiliye hediye edilmektedir. Şans getiren yoncayı, sizlere de şans getirsin diye modellerimize uyguladık. Kadınların en sevdikleri kolye modellerinden olan Yonca gümüş kolye modelleri, taşıdığı anlam dolayısıyla da çok sevilmektedir.

4 yapraklı yonca, tarih boyunca farklı kavimler tarafından çeşitli anlamlar ile kullanılmıştır. Ancak bu anlamların tamamı olumludur. Yonca, şans anlamına gelmektedir. Dört yapraklı yonca bulanın şansının döneceğine ya da şanslı olacağına dair bir inanış söz konusudur. Bulan kişiye ve hatta onun çevresindekilere bile iyi şanslar verdiği kabul edilir. Dört yapraklı bir yonca bulmak zaten kendi içinde büyük bir başarıdır ve bu da olumlu olaylar zincirinin başlayacağı anlamına gelir. Hâl böyle olunca kadın takılarında yoncayı görmek kaçınılmazdır. Yonca kolye, Yonca Yüzük, Yonca bileklikYonca küpe ve Yonca set bulunmaktadır.
 

Mors Alfabesi Bileklik Notu
 "Samuel Morse, uzakta olan ve ulaşamadığı sevgilisine gizli mektup yazabilmek için bu alfabeyi bulmuş. Morse alfabesi bilekliğiyle, uzak olduğumuz zamanlarda bir nabız kadar yakın olabilmek istedim."
 


Mors alfabesi bileklik, son zamanlarda çok popüler olan bir simge haline geldi. Bileklikler üzerinde kullanılan semboller, genellikle bir mesaj taşımaktadır. Mors alfabesi bileklik modelleri de çerçevede yer almaktadır. Uzun ve kısa dalgalar kullanılarak iletişim kurulmasını sağlayan bu alfabenin yer aldığı bileklikler, şifreli bir anlama sahiptir. Diğer bir ifadeyle mors alfabeli bileklikler, isimli bilekliklerin şifrelenmiş biçimidir. Gizemli olmasının yanında anlamının da çok hoş olduğu belli…
 

Sevgisini belli etmek isteyen çiftlerin de birbirine hediye almak için tercih ettiği ilk seçeneklerden birisi de mors alfabesi bilekliktir. Mors alfabesi koleksiyonumuzda bulunan çeşitler, mors alfabesi makrome bileklik ve gümüş zincirli mors alfabesi bilekliktir. İsteğe göre renk ve model yapılabilmektedir.

Mors alfabesi bilekliğe buradaki linkten ulaşabilirsiniz.
 

Kar Tanesi Kolye Notu
 
"Bir kar tanesi gibiydi sana bakmak. Öylesine zarif, öylesine güzel…"

Kar tanesi gümüş kolye, sevgiliye alınabilecek kolye modelleri arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Kar taneleri temizliği ve saflığı ifade etmektedir. Her bir kar tanesinin deseni birbirinden farklıdır. Bu sebeple “sen benim için ayrısın” mesajını da içerir. Farklı modelleriyle de beğenilmesi kaçınılmazdır. Kolyede sembolün yer alması da sevgilinin bu anlamlar ile bütünleşmesi anlamına gelmektedir. Kış mevsimini seven birine kar tanesi kolye hediye ediyorsanız, bu çok hoşuna gidecektir.;
 

Kalp Tutan El Kolye Notu

 "Dünya ele avuca sığarmış, elini tutunca anladım. Bu kolyeyi her taktığında, ellerimi kalbinde hisset… "

Kadınların en sevdikleri kolye modelleri arasında Kalbin benimle kolye modelleri özel bir yer tutmaktadır. Yanımda değilsen kalbin benimle anlamını da taşımaktadır. Kalbin benim kolyelerin oldukça farklı modelleri bulunmaktadır. Kalbin benim kolyeleri de sonsuzluk kolyeleri ile benzer bir anlam taşımaktadır. Sevgili ile kalbin ömür boyunca birlikte kalmasına yönelik bir temennidir.
 

Pusula Kolye Notu
"Aşk, birbirine bakmak değil; birlikte aynı yöne bakmaktır.” Hayatımız boyunca hep aynı yöne bakmak dileğiyle…"
 “İnsan yönünü kaybettiğinde… Etrafta yol gösterecek ne bir ses, ne bir ışık… Bütün algısını kaybettiğinde… Nereyi gideceğini bilmediğinde… Yıldızlar bile yardım etmediğinde… Pusula hep kuzeyi gösterir.” (Kuzey Güney 36.Bölüm 01:17:39)

 

"Benim pusulam daima seni gösteriyor. Senin pusulanın da hep beni göstermesini isterim. Kaybolmayalım. Yönümüz, yolumuz hep bir olsun."

Şans, başarı, rehberlik ve destek anlamları nedeniyle de pusula kolye modellerini tercih edenler olmaktadır. Güvenilir bir yön bulma aracı olması nedeniyle güven anlamında da pusula sembolleri karşımıza çıkmaktadır. Pusula kolye modelini birbirine hediye eden sevgililer, “Benim yönüm, doğru yolum sensin.” anlamıyla birbirine mesaj gönderirler.
 

Anka Kuşu Kolye Notu

 "Umudunu yitirdiğin anlarda, Anka kuşu gibi küllerinden yeniden doğmalısın. Bu kolyeyi her taktığında hep yanında olduğumu hatırla."

Bu yazımızda sizlere hediye alırken yanına yazdırabileceğiniz anlamlı ve güzel hediye notlarından bahsederken, modellerimizi özellikleriyle birlikte daha detaylı olarak tanıtma imkanı bulduk. Sizin için özel olan günlerde ve değer verdiğiniz kişilere hediye alırken hediye konusunda kafanızın karıştığını biliyoruz. Umarım sizlere yardımcı olabilmişizdir. Her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. İpek Silver ailesi olarak, her zevke ayrı olarak hitap eden, şık ve kaliteli modellerimizle birlikte her zaman müşteri memnuniyetini önemseyen bir marka olduk. Bu şekilde de yolumuza devam etmekteyiz. Her özel anınızda yanınızda olmaktan ve sizleri mutlu etmekten memnuniyet duyarız.

İlgili Ürünler
Yükleniyor...