450 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ

Yoğun Gümüş İşlemeli Orijinal Erzurum Oltu Taşı Tesbih Hakkında

Ürün Özellikleri:Püskül Uzunluğu: 10 cm Tam Boy: 29 cm Tane Boyu: 10x10 mm.   Oltu Taşı   Gerginlik gideren ve sabır verici özelliği bulunan özel taşlardan biridir.  Geçmişten günümüze kadar gelen oltu taşı şans taşı olarak bilinir.  Kendine güven, stres atıcı ve depresyon üzerinde olumlu etkilerini yansıtan bir taştır oltu taşı.  Üzerinizde bulunan negatif enerjiyi tamamen pozitif enerjiye dönüştürür.  Eski çağlarda nazara karşı etkili olduğu bilinir ve bu yönde kullanılırdı.  Sabır taşı olarak bilindiği için tesbihlerde çok sık tercih edilir ve ruhsal anlamda sıkıntıyı giderir.
İpek Silver'dan yapacağınız 450 ₺ ve üzeri tüm siparişlerinizde ücretsiz kargo avantajı ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

15.00’dan önce verilen siparişleriniz aynı gün anlaşmalı kargo firmamız olan Yurtiçi Kargo’ya teslim edildiği durumda tarafımızdan sizlere bir e-posta gönderilerek bilgilendirme sağlanacaktır. 

İpek Silver’ın ödeme çeşitliliği ile; kapıda ödeme ve havale/eft seçeneğiyle, İsterseniz tüm kredi kartlarına 3 aya varan taksitlerle siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...