450 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ

925 Ayar Gümüş Iskandinav Runik Alfabesi Sembollü Ayarlanabilir Viking Yüzük Hakkında

925 ayar gümüş kullanılarak üretilmiştir.""İskandinav Runik Alfabesi"" ve ""Viking Yüzük"" ifadeleri, Viking kültürü ve tarihine işaret eden önemli kavramlardır.

İskandinav Runik Alfabesi: Vikinglerin kullandığı yazı sistemidir. Bu alfabede her bir harf, bir veya birkaç dikey çizgiden oluşan bir dizi sembolle temsil edilir. Runik alfabenin kökeni ve kullanımı hakkında çeşitli teoriler bulunmaktadır, ancak Vikinglerin tarih boyunca bu alfabeyi günlük iletişim, yazıtlar, anıtlar ve büyü için kullanmış olduğu bilinmektedir.

Viking Yüzük: Vikingler, mücevherlerini ve aksesuarlarını kişisel ifade ve statü sembolleri olarak kullanırlardı. Viking yüzükleri genellikle hayvan motifleri, semboller veya runik yazılarla süslenirdi. Bu yüzükler, genellikle altın, gümüş veya bronz gibi metallerden yapılırdı ve kişinin aidiyetini, inançlarını veya hatta savaşçı kimliğini yansıtabilirdi.
Ürünün tamamı gümüştür.Ağırlığı: 5,60 Gr.
Ürünlerimizin tamamı el yapımı olduğu için belirtilen ağırlıkta (+/-) %5 değişiklik olabilir.
Ürünleriniz hediye kutusu, paketi, istediğiniz not ile birlikte İpek Silver garantisiyle gönderilmektedir.
İpek Silver'dan yapacağınız 450 ₺ ve üzeri tüm siparişlerinizde ücretsiz kargo avantajı ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

15.00’dan önce verilen siparişleriniz aynı gün anlaşmalı kargo firmamız olan Yurtiçi Kargo’ya teslim edildiği durumda tarafımızdan sizlere bir e-posta gönderilerek bilgilendirme sağlanacaktır. 

İpek Silver’ın ödeme çeşitliliği ile; kapıda ödeme ve havale/eft seçeneğiyle, İsterseniz tüm kredi kartlarına 3 aya varan taksitlerle siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...