Damla Kehribar Küre Kesim Kazaz Püsküllü Tesbih Hakkında

Damla Kehribar Küre Kesim Kazaz Püsküllü Tesbih  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Taş Cinsi: Damla Kehribar Tane Ebadı: 8*8 mm İmame Boyu: 3 cm İmameden Uzunluk: 18 cm Tam Boy: 28 cm Parçalar: 925 Ayar Gümüş Kehribar Tesbihinin Özellikleri Ve Faydaları: Yaşamın bir yük olduğunu düşündüğünüz ve sorunlar altında ezildiğinizi hissettiğinizde, şifa yüklü enerjisiyle sizi canlandırır. Boğaz ve tiroid bezi enfeksiyonlarında tedavi etme özelliği vardır Roma devrinde Kehribar, guatr tedavisinde kullanılmıştır ve Günümüzde de bu yöntem çok yaygındır.
TESLİMAT
 
Sipariş edilen hazır ürünler ürün bilgi sayfasında aksi belirtilmiyorsa 3 iş günü içinde İstanbul’dan kargoya verilir.

Müşterinin verdiği teslimat adresine bağlı olarak kargoya çıktığı andan itibaren 3 iş günü içinde teslimi yapılır.

Siparişiniz, belirttiğiniz tercihler doğrultusunda 48 saat içerisinde hazırlanır ve kargoya teslim edilir. (Özel üretim ve el işçiliği ürünler için lütfen Müşteri Temsilcimiz ile görüşünüz.)

Ölçüye göre sipariş veriliyor veya kişiye özel değişiklikler isteniyorsa ürünün hazırlanma süresi uzar.

Bu durumda tahmini teslimat süresi sipariş öncesinde teyit edilmelidir.

Siparişiniz; anlaşmalı kargo firmamız ile teslim edilir. ipeksilver.com, gerek gördüğünde kargo firmasını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin,1-3 iş günü içerisinde (kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında) tarafınıza ulaşması beklenir.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...