450 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ

Yılbaşı Hediye Fikirleri

Tarih: 29.09.2022 13:57
Yılbaşı Hediye Fikirleri
Son zamanlarda gümüş ve altın takı sevenlerin sayısı çoğaldı. Modern takılar ise gerek özel tasarımları gerekse anlamları ile ideal hediyelik olarak öne çıkmakta...

İdeal Yılbaşı Hediyesi: Gümüş Takı

Yeni yıla çok az kalmışken, herkes yeni yıl hediyesi telaşına düşmüş durumdadır. Sevgilisine hediye almak isteyenler için muhteşem öneriler sunacağız. Çoğu da notu ile birlikte! Kim yeni yıla girerken mutlu olmak ve mutlu etmek istemez ki? Şimdiden herkese sağlıklı, mutlu, başarılı ve huzur dolu güzel bir yıl dileriz! Umarız tüm dilekleriniz gerçek olur…

Sevgiliye alınacak hediyeler konusunda kolayca karar verebilmek oldukça zordur. Doğru hediye seçimi için öncelikle sevgilinin her yönünün tanınması gereklidir. Kolyeler, halen daha en sık başvurulan hediyelerdir. Özellikle gümüş ya da altın kullanılarak imal edilen kolyeler, kadınların ilgisini büyük ölçüde çekmektedir. Kolyeler, estetik değerlerinin yanı sıra taşımış oldukları anlam ile de önemlidir. Kolye üzerinde bulunan motifler ya da yazılar sevgililer için belirli anlamlar ifade etmekte ve bu sayede kolyenin manevi bir değer kazanmasını sağlamaktadır.

Sizin için birkaç öneri sunmaya çalıştık. Ayrıca onlara çok özel notlar da yazdık. Umarız beğenirsiniz.

 

Kar Tanesi Gümüş Kolye


 
"Bir kar tanesi gibiydi sana bakmak.Öylesine zarif, öylesine güzel..."

Kar tanesi gümüş kolye , sevgiliye alınabilecek kolye modelleri arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Kar taneleri temizliği ve saflığı ifade etmektedir. Her bir kar tanesinin deseni birbirinden farklıdır. Bu sebeple “sen benim için ayrısın” mesajını da içerir. Farklı modelleriyle de beğenilmesi kaçınılmazdır. Kolyede sembolün yer alması da sevgilinin bu anlamlar ile bütünleşmesi anlamına gelmektedir. Yılbaşı da kış aylarına denk geldiği için kışın sembolü kar tanesini hediye vermek hoş olabilir. Özellikle kışı da seven biriyse hoşuna gidecektir.

Bazı zamanlarda kar tanesi motifli kolyelerin çeşitli taşlar ile süslenmesi de mümkündür. Kar tanesi altın kolye modelleri de iyi bir alternatiftir. Ancak kar tanelerinin renginin beyaz olması, gümüşün bu kolye modeli için daha uygun olduğunu göstermektedir. Ayrıca kar tanesi çok sevilen bir sembol olduğu için sadece beyaz değil diğer tüm renkleri de görmeniz mümkündür. Ayrıca kar tanesi çok sevilen bir sembol olduğu için sadece beyaz değil diğer tüm renkleri de görmeniz mümkündür.

BONUS: İsmi Berfu veya Berf olan bir sevgiliniz varsa bu hediye onun için çok iyi bir seçenektir. Çünkü isminin anlamı kar tanesidir. Özel ve oldukça bir hediye olacağı kesindir.

 
 

Kar tanesi kolye ve kar tanesi küpe modellerinden birkaçını buradaki resimler ile göstermeye çalıştık. Daha fazlası için web sitemize bakabilirsiniz. Göremediğiniz bir ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lotus Çiçeği Gümüş Kolye

 
 Lotus çiçeği üzerine düşen her bir toz zerresini temizlermiş. Tıpkı sen güldüğünde her kötü şeyi unutturman gibi... Sen de benim lotus çiçeğimsin.


Lotus çiçeğinin anlamı ruhsal temizliktir. Hatalara hayatında yer vermeyen ve kötülüklerden arınmış temiz kişiliği yansıtırlar. Diğer yandan da son yaşamın ya da sonsuz yaşamın simgesi olarak görülür ve her yönden de manevi değerinin yüksek olduğunu anlayabiliriz. Son zamanlarda da lotus çiçeği kolye sevenlerin sayısı çoğaldı. Gerek özel tasarımı gerekse anlamı ile çok tercih edilen bir hediye haline geldi. Lotus Lotus çiçeği kolye olarak daha çok görülse de lotus çiçeği yüzük ve bileklik ve küpe de vardır.
 

 

 

Lotus çiçeği kolye ve lotus çiçeği yüzük modellerinin birkaçını buradaki resimler ile göstermeye çalıştık. Daha fazlası için web sitemize bakabilirsiniz. Göremediğiniz bir ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Şans Yoncası/ Yonca Kolye

4 yapraklı yonca, tarih boyunca farklı kavimler tarafından çeşitli anlamlar ile kullanılmıştır. Ancak bu anlamların tamamı olumludur. Yonca şans anlamına gelmektedir. Dört yapraklı yonca bulanın şansının döneceğine ya da şanslı olacağına dair bir inanış söz konusudur. Bulan kişiye ve hatta onun çevresindekilere bile iyi şanslar verdiği kabul edilir. Dört yapraklı bir yonca bulmak zaten kendi içinde büyük bir başarıdır ve bu da olumlu olaylar zincirinin başlayacağı anlamına gelir.


Dört yapraklı yonca bulmanın şans getirdiğine inanılır. Benim şansım sensin. Bu set de senin şansın olsun.


Yonca kolye modelleri şans getirmesi için sevgiliye hediye edilmektedir. Şans getiren yoncayı, sizlere de şans getirsin diye modellerimize uyguladık.Yonca kolyeler için genellikle yoncanın kendi olan yeşil tercih edilmektedir. Ancak çok sevilen bir sembol olduğu için farklı renklerinin de bu kolyelerde kullanıldığını görmek mümkündür.


 

Sizlere şans getirsin diye İpek Silver ailesi olarak tüm modellerimize yonca desenini işledik. Yonca kolye , Yonca küpe ve Yonca gümüş set modellerinin birkaçını buradaki resimler ile göstermeye çalıştık. Daha fazlası için web sitemize bakabilirsiniz. Göremediğiniz bir ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kalbin Benim Kolye Modeli


"Dünya ele avuca sığarmış, elini tutunca anladım. Bu kolyeyi her taktığında, ellerimi kalbinde hisset…"


Kadınların en sevdikleri kolye modelleri arasında kalbim benimle kolye modelleri özel bir yer tutmaktadır. Yanımda değilsen kalbin benimle anlamını da taşımaktadır. Kalbin benim kolyelerin oldukça farklı modelleri bulunmaktadır. Kalbin benim kolyeleri de sonsuzluk kolyeleri ile benzer bir anlam taşımaktadır. Sevgili ile kalbin ömür boyunca birlikte kalmasına yönelik bir temennidir.

Kelebek Kolye 
"Kelebekler güzel çiçekleri bulduğu zaman yıllar süren, güzel bir yaşamı oluyormuş. Bu kelebeğin de en güzel çiçeğe konması benim isteğim, uzun yıllar yaşatması da senin amacın olsun. Dilerim ki çok güzel anılar biriktiririz…"


Kelebek, ruhun özgürlüğünü, hafifliğini ve zarafetini simgeler. Özellikle kelebek kanatlarındaki narin renkler, o ruhun içinde taşıdığı canlılığın ve değişme arzusunun bir ifadesidir.


"Kalbim bu kelebek gibi kanat çırpıyor. İzin verirsen eğer, bu kelebek senin boynunda dinlensin. "

Sevdiklerine hem zarif hem de anlamlı bir hediye vermek isteyenlere özel tasarımlarımızda kelebeklere yer verdik. Ayrıca ister sevgilizle ister arkadaşınızla takabileceğiniz kelebek çift yüzükleri ni güzel bir öneri olarak sunuyoruz. Son zamanlarda moda olmuş durumdadır.


 

Kelebek kolye ve kelebek yüzük modellerinin birkaçını buradaki resimler ile göstermeye çalıştık. Daha fazlası için web sitemize bakabilirsiniz. Göremediğiniz bir ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mors Alfabesi Bileklik

"Samuel Morse, uzakta olan ve ulaşamadığı sevgilisine gizli mektup yazabilmek için bu alfabeyi bulmuş. Morse alfabesi bilekliğiyle, uzak olduğumuz zamanlarda bir nabız kadar yakın olabilmek istedim."

Mors alfabesi son zamanlarda çok popüler olan bir simge haline geldi. Gizemli olmasının yanında anlamının da çok hoş olduğu belli… Sevgisini belli etmek isteyen çiftlerin de birbirine hediye almak için tercih ettiği ilk seçeneklerden biridir. Mors alfabesi koleksiyonunda bulunan Mors alfabesi bileklikler makrome ve gümüş zincirli seçeneklidir. İstenilen renkte ve modelde yapılabilmektedir.

Bileklikler üzerinde kullanılan semboller, genellikle bir mesaj taşımaktadır. Mors alfabesi bileklik modelleri de çerçevede yer almaktadır. Uzun ve kısa dalgalar kullanılarak iletişim kurulmasını sağlayan bu alfabenin yer aldığı bileklikler, şifreli bir anlama sahiptir. Diğer bir ifadeyle mors alfabeli bileklikler, isimli bilekliklerin şifrelenmiş biçimidir.

Anlamlı ve gizli bir hediye…

Sevgilinizle beraber kullanabilirsiniz. Sizin isminiz, sevgilinizin bileğinde… Onun ismi ise sizin bileğinizde

BONUS: Aranızdaki özel anlamlı bir kelimeyi de yazdırabilirsiniz. Bu çok anlamlı ve iyi hissettirecektir.

En yakın arkadaşınızla birlikte de mors alfabesi bilekliği kullanabilirsiniz. Arkadaşlığınızın güzel bir simgesi olacaktır.

İlla biri ile kullanmak zorunda değilsiniz. Tıpkı isimli kolyeler gibi mors alfabesi bilekliğini kendiniz de kullanabilirsiniz.
BONUS: Hayatınızda anlamlı olan veya şans getirdiğini düşündüğünüz bir şeyi de yazdırabilirsiniz.

•Kullandığımız parçalar 925 ayar gümüştür. Kararmaması için rodium kaplama da yapılmıştır. Güvenle kullanabilirsiniz.

Gül Kolye

Çiçeklerin en güzellerinden kabul edilen gül, kadınlara hediye edilecek kolye modelleri içerisinde de ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Gül vermek yerine gül içeren bir kolye hoş karşılanabilir. Gül kolye gümüş modelleri, kırmızı ya da pembe taşlarla süslenerek gerçek gül ile büyük benzerlik yakalaması sağlanmaktadır. Kadınların en sevdikleri kolye modellerinden olan gül kolyeler, gülün taşıdığı anlam dolayısıyla sevgiye ve aşka işaret etmektedir.


 

Pusula KolyeAşk, birbirine bakmak değil; birlikte aynı yöne bakmaktır.” Hayatımız boyunca hep aynı yöne bakmak dileğiyle…Şans, başarı, rehberlik ve destek anlamları nedeniyle de Pusula kolye modellerini tercih edenler olmaktadır. Güvenilir bir yön bulma aracı olması nedeniyle güven anlamında da pusula sembolleri karşımıza çıkmaktadır. Yukarıda gördüğünüz çift pusula kolye modelini birbirine hediye eden sevgililer, “Benim yönüm, doğru yolum sensin.” anlamıyla birbirine mesaj gönderirler.

Bu yazımızda sizlere sevgilinize alabileceğiniz kolye modelleri hakkında bilgiler verirken, modellerimizi özellikleriyle birlikte daha detaylı olarak tanıtma imkanı bulduk. Sizin için özel olan günlerde ve değer verdiğiniz kişilere hediye alırken hediye konusunda kafanızın karıştığını biliyoruz. Umarım sizlere yardımcı olabilmişizdir. Her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. İpek Silver ailesi olarak, her zevke ayrı olarak hitap eden, şık ve kaliteli modellerimizle birlikte her zaman müşteri memnuniyetini önemseyen bir marka olduk. Bu şekilde de yolumuza devam etmekteyiz. Her özel anınızda yanınızda olmaktan ve sizleri mutlu etmekten memnuniyet duyarız.
 

İlgili Ürünler
Yükleniyor...