450 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ

Yakın Arkadaşınıza Alabileceğiniz En Değerli 5 Bileklik Modeli

Tarih: 29.09.2022 14:41
Yakın Arkadaşınıza Alabileceğiniz En Değerli 5 Bileklik Modeli
Bu yazımızda sizlere yakın arkadaşlarınıza alabileceğiniz anlamlı ve moda olan bileklik modelleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Yakın arkadaşlara hediye almak, insanların seçim yapmakta zorlandıkları hususlardan biridir. Alınacak hediyenin beğenilmeme korkusu ya da daha beğeneceği bir hediye bulabilme arzusu bireylerin bu süreçte zor karar vermesine neden olmaktadır. Ancak bazı hediyeler, sıklıkla tercih edilmektedir. Yakın arkadaşların ve sevgililerin birbirlerine en çok hediye ettikleri ürünlerden olan bileklikler, oldukça geniş bir model yelpazesine sahiptir. Hem erkek hem de kız arkadaş için uygun olan Gümüş bileklik modelleri üzerinde bulunan sembol ya da yazılara bağlı olarak bir dizi anlamı da içerisinde barındırmaktadır. Bu yüzden de alınacak bilekliğin taşıdığı anlamı bilmek, yakın arkadaşa iyi bir mesaj verebilmek açısından önem arz etmektedir.

Hediye olarak bileklik almak, oldukça ince bir davranıştır. Ancak bileklik almak kadar, doğru bilekliği seçmek de önemlidir. Bu yüzden de bileklik alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunların başında bileklik alınacak yerin güvenilir olması gelmektedir. Özellikle altın bileklik modelleri ya da gümüş bileklik alırken bu konu daha da önem kazanmaktadır. Bununla birlikte alınacak altın ya da gümüş bilekliğin ayarına da dikkat edilmelidir.

 

Yonca Bileklik Modeli

Üç yapraklı ya da dört yapraklı yoncalar insanlar tarafından çok eski çağlardan beri kullanılan semboller arasındadır. Bazı inanışlar, dört yapraklı yonca bulanların şanslarının artacağını belirtmektedir. Günümüzde de hem estetik görüntüsü hem de şans getirmesi için yonca motifinden yararlanılmaktadır. 4 yapraklı yonca bileklik modelleri, özellikle kadınlara hediye etmek için son derece uygundur. Yonca bileklikler başta yeşil olmak üzere kırmızı ve pembe renklerde de imal edilmektedir.

 

Sonsuzluk Bileklik Modeli

Yatay sekize benzeyen ve sonsuzluğu ifade eden sembol de bilekliklerde ve diğer takılarda sıklıkla kullanılmaktadır. Sonsuzluk işaretli bileklik modelleri hem altından hem de gümüşten yapılabilmektedir. Her iki durumda da oldukça estetik bir görünüm sunan ve daha çok kadınlar tarafından tercih edilen bu bileklikler, arkadaşlığın ya da sevginin sonsuz olması ve sonsuza kadar sürmesi anlamını taşımaktadır.

 

Yaşam Çiçeği Bileklik Modeli

Yaşam çiçeği de tıpkı dört yapraklı yonca gibi eski çağlardan günümüze kadar ulaşmış sembollerden biridir. İç içe geçmiş yirmi çemberden oluşan yaşam çiçeği evreni ve evrendeki yaşamı temsil etmektedir. Ayrıca yaşamın bereketli olması ve evrenin sonsuzluğu gibi anlamları da barındırmaktadır. Yaşam çiçeği gümüş bileklik modelleri daha çok kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Estetik ve zarif bir görünüme sahip olması nedeniyle bu bileklik hediye olarak da son derece uygundur.

 

Kelebekli Bileklik Modeli

Kelebek motifi, takıların vazgeçilmez motifleri arasında yer almaktadır. Kelebekli gümüş bileklik modelleri de yakın arkadaşlara alınabilecek hediyelerdendir. Bileklik üzerinde kelebek olması daha çok sevinci ve mutluluğu temsil etmektedir. Kelebek gibi uçmak deyimine benzer bir anlam yüklenerek imal edilen kelebekli bilekliklerin altıdan imal edilen modelleri de mevcuttur. Ancak kelebekli altın bileklik modelleri, yakın arkadaşlardan daha çok sevgililere ya da eşlere uygundur.

 

Nazar Boncuğu Bileklik Modeli

Nazar, insanların korktukları ve sakınmak için sürekli bir dizi tedbir aldıkları kötü bakışlardır. Toplumsal yaşamda nazarın yaygın hale gelmiş kötülüklerinden korunmak için en etkili yöntemlerden biri de nazar boncuğudur. Çok eski dönemlerden beri kullanılan nazar boncuğu, günümüzde de takılar başta olmak üzere pek çok aksesuarda kullanılmaktadır. Nazar boncuklu bileklik modelleri, kız arkadaşlar için ideal hediyeler arasında yer almaktadır. Altından ve gümüşten yapılmış farklı modelleri bulunan bu bileklikler, alınan kişinin kötülüklerden korunması anlamına sahiptir.

Bu yazımızda sizlere yakın arkadaşlarınıza alabileceğiniz anlamlı ve moda olan bileklik modelleri hakkında bilgiler verirken, modellerimizi özellikleriyle birlikte daha detaylı olarak tanıtma imkanı bulduk. Her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. İpek Silver ailesi olarak, her zevke ayrı olarak hitap eden, şık ve kaliteli modellerimizle birlikte her zaman müşteri memnuniyetini önemseyen bir marka olduk. Bu şekilde de yolumuza devam etmekteyiz. Her özel anınızda yanınızda olmaktan ve sizleri mutlu etmekten memnuniyet duyarız.
 

İlgili Ürünler
Yükleniyor...