450 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ

Kalpli Kolyeler

Tarih: 29.09.2022 11:42
Kalpli Kolyeler
Aşkın, sevginin, bağlılığın, saflığın ve bir çok duygunun sembolü haline gelen kalp figürü, gümüş ve altın takılarda hayat buluyor. Detaylar yazımızda...

Kalpli kolyeler için çok eskiden beri kullanılan klasikleşmiş bir modeldir. Kalpli kolyeler her zaman beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Kalbe yüklenen anlamlar da bunda etkili olmaktadır. Özel günler için özel bir hediye haline gelen kalpli kolye modelleri sevgililer günü öncesinde de tercih edilen modeller arasındadır. Sevgililer günü hediyesi olarak verilebilecek en güzel hediyelerden biri mutlaka kalpli kolye olacaktır.

İnsanlar sevgilileri ile ilişkilerini güçlendirmek ya da özel günlerde onları mutlu etmek için onlara hediyeler almaktadır. Ancak sevgiliye alınacak hediyeler konusunda kolayca karar verebilmek oldukça zordur. Doğru hediye seçimi için öncelikle sevgilinin her yönünün tanınması gereklidir. Kolyeler, halen daha en sık başvurulan hediyelerdir. Özellikle gümüş ya da altın kullanılarak imal edilen kolyeler, kadınların ilgisini büyük ölçüde çekmektedir.

Kolyeler, estetik değerlerinin yanı sıra taşımış oldukları anlam ile de önemlidir. Kolyeler, özel günler denince ilk akla gelen hediyedir. Karşı tarafın kendini değerli hissetmesi istenildiği durumlarda, hediyelik olarak en çok tercih edilen ürünlerdir. Özellikle kadınlara alınan hediyeler içerisinde kolyelerin ayrıcalıklı bir yeri bulunmaktadır. Gümüşten imal edilen kolye modellerinin seçimi yapılırken, özenli davranmak gereklidir. Çünkü hediye alınacak kişiyle kolyenin uyumlu olması önemli bir husustur. Gümüş kolye modellerinin de hediye tercihlerinde zirveyi bırakmadığı da yadsınamaz bir konudur. Kolye üzerinde bulunan motifler sevgililer için belirli anlamlar ifade etmektedir. Bu sayede kolyenin manevi bir değer kazanmasını sağlamaktadır. En çok kullanılan ve sevilen motif karşımıza kalp olarak çıkmaktadır. Kalpli kolyeler, sevgiliye alınabilecek hediyelerin başında gelmektedir.

Kalpli Kolye Anlamı

Aşkın ve sevginin sembolü olan kalp de gümüş kolye modellerinde sıkça görülmektedir. Özellikle sevgililer gününde, doğum gününde ve yıl dönümlerinde hediye etmek için kalpli kolyeler uygundur. Bir kişiye kalpli kolye hediye etmenin de taşımış olduğu bir anlam bulunmaktadır. Veren kişinin kalbinin ve sevgisinin ona ait olduğu mesajını iletmek için kalpli kolyeler tercih edilmektedir. Kalpli kolyeler, kadınlar tarafından büyük ölçüde beğeni görmektedir.

Kalpli kolyeler “seni seviyorum” demenin en özel ve en zarif halidir. Sevgiyi en iyi ifade eden hediyelerden birisi de kalpli kolyelerdir. Sevgi, aşk, tutku ve özlem duygularını aynı anda barındırır bu özel kalp şeklindeki kolyeler. Sevgiliye en özel hediye olarak sunulurlar. Bu kolyeler özellikle farklı zarif tasarımlarla süslendiği zaman kadınlar için vazgeçilmez birer hediye olurlar. Kalpli kolyeler genelde sonsuzluk, kuş ve kanat sembolleriyle birlikte de kullanılıyor. Sevgiyi en iyi ifade eden aksesuar olarak karşımıza çıkarlar. Zirkon taşlarla birlikte süslendiğinde zarif yapıları ile göz doldururlar. Göz alıcı birer kolye haline gelirler. Aynı zamanda altın ve gümüş olarak da tasarlanmış şekilleri vardır. Bu şekilleri ile de gayet şık ve zariflerdirler. Hem tek kalp şeklinde hem de karşılıklı iki kalp şeklinde olabilirler. Bu iki şekil de sevgiyi ifade etmek için güzel seçimlerdir. 

Kalpli Kolye Modelleri

Aşkın da sembolü olan ve şık tasarımıyla sevilen kalp, özellikle Kalpli gümüş kolye, küpe, bileklik, yüzük gibi kişisel aksesuar olarak karşımıza çıkmaktadır. En çok tercih edilen 925 ayar gümüş kolye modellerinden birisi de kalpli gümüş kolyelerdir. En çok satan kalpli gümüş kolye modellerine web sitemizden bakıp, mutlaka size uygun ve beğeneceğiniz bir ürün bulabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz gibi kendinizin de kullanabileceği her zevke uygun kolye çeşitlerinde bulunmaktadır.  

Her kadın, şık bir görünüme sahip olmak ister. Bunun için ön planda kıyafet olsa da bunu tamamlayan ve en önemli şeyler takılardır. Hem kadınlar hem erkekler gümüş takılara oldukça ilgi duymaktadır. Gümüş kolyeler her yıl farklı modeller de ve tarzlarda çıkmaktadır. Son zamanlarda en çok satan kalpli gümüş kolye modelleri, farklı tasarımlarla birleşerek oldukça ilgi çekmektedir. En kaliteli ve en şık kalpli kolye modellerimize göz atabilirsiniz. Bayanların vazgeçilmez aksesuarların arasında, ilk sıralarda yerini alan kolyelerin en güzel örneği olan kalpli kolyeyi değişik modelleriyle sitemizden bulabilirsiniz.
 

Gümüş Kalpli Kolyeler

Gümüş kullanılarak imal edilen takılar arasında kolyelerin önemli bir yeri vardır. Kimi durumlarda yalnızca gümüş kullanılarak üretilen, kimi zamanlarda ise değerli taşlarla birlikte süslenerek kullanılan Gümüş kolye modelleri, cazibeli görünüşleri ile tercih edilmektedir. Gümüş kolyelerde en çok kullanılan sembollerden birisi kalpli gümüş kolyelerdir. Alınacak kolyenin uzun süre kullanılabilmesi için, kaliteli olmasına özen gösterilmelidir. 925 ayar gümüş kolyeler, en kaliteli kolyeler arasındadır. Uygun şartlar altında kullanıldığında kararma yapmazlar.
 

 
 
 

Altın Kalpli Kolyeler

Altın kolyeler, şıklığı kadar kalitesiyle de ön plana çıkmaktadırlar. İnce ve zahmetli işçilik gerektiren altın kolyeler oldukça değerlidir. İstenilen duruma göre tasarım yapılan bu kolyeler, çok sık olarak sade olarak da kullanılmaktadır. Kişiye özel tasarımlar ve motiflerle de hoş bir görünüme sahip olmaktadırlar. Altın kolyelerin, soğuk alt tonlu ten rengine sahip kadınlara çok yakıştığı görülüyor. Gümüş kolyelerde olan kararma sorunları altın kolyelerde yaşanmamaktadır. Pahalılığından dolayı gümüş kolyelere göre talebi düşük olsa da, altın kolye severler de oldukça çoktur.

 

Kalpli kolyeler, gümüş kolyelerin yanı sıra altın kolyelerde de kullanılmaktadır. Kalpli altın kolyelerin çeşitli farklı tasarımlarını görmek mümkündür. Altın kolyeler, maddi açıdan daha yüksek değere sahip olduğu için, daha özel günlerde tercih edilmektedir.

 
 
 

Kanatlı Kalp Kolye Modelleri

Aşkın ve sevginin sembolü olan kalp, gümüş kolye modellerinde sıkça görülmektedir. Kalpli kolyeler, çeşitli sembollerle birlikte süslenmektedir. Sıkça görülen sembollerden birisi de kanattır. Kanatlı kalpli kolyeler, şık ve zarif tasarımlarıyla birlikte kadınlar tarafından çok sevilmiştir. Bir kişiye kalpli kolye hediye etmenin de taşımış olduğu bir anlam bulunmaktadır. Kanatlı kalp kolyeyi hediye olarak veren kişinin, kalbinin ve sevgisinin ona ait olduğu, kalbinin onun için heyecanla attığı mesajını içermektedir. Bu kolyelerimizde de kalpli kolye, melek kanatlarıyla birlikte kullanılmıştır. Melek kanadı kolye, zarifliğiyle birlikte ön plana çıkar. Bu kolyeler zarif ve şık tasarımlarıyla, daha çok tercih edilir hale gelmiştir.

Kanatlı Kalp Kolye Notu: Seni gördüğümde kalbim aynı böyle kanatlanıyor. Bu kolyeyi taktıkça sana karşı atan kalbimi hatırla!

 

 
 Görseldeki kolyeye buradaki linkten ulaşabilirsiniz. 
 

Bu yazımızda sizlere kalpli kolyenin anlamından ve detaylarından bahsederken, modellerimizi özellikleriyle birlikte daha detaylı olarak tanıtma imkanı bulduk. Sizin için özel olan günlerde ve değer verdiğiniz kişilere hediye alırken hediye konusunda kafanızın karıştığını biliyoruz. Umarım sizlere yardımcı olabilmişizdir. Her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. İpek Silver ailesi olarak, her zevke ayrı olarak hitap eden, şık ve kaliteli modellerimizle birlikte her zaman müşteri memnuniyetini önemseyen bir marka olduk. Bu şekilde de yolumuza devam etmekteyiz. Her özel anınızda yanınızda olmaktan ve sizleri mutlu etmekten memnuniyet duyarız.
 

İlgili Ürünler
Yükleniyor...