450 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ

Gümüş Set Modelleri

Tarih: 29.09.2022 10:08
Gümüş Set Modelleri
3 ya da 4 farklı takıyı tek bir takımda buluşturan Gümüş Takı Setleri İpek Silver farkıyla beğeninize sunuluyor.


Gümüş set modelleri, farklı renklerdeki değerli taşlarla, yapılan çeşitli süslemelerle daha estetik bir görünüme kavuşturulmaktadır. Gümüş takılar, kadınların daha zarif görünmek için tercih ettikleri aksesuarlar arasında yer almaktadır.

Takılar, günümüzde en çok altın ve gümüşten üretilmektedir. Özellikle estetik ve parlak bir görünüme sahip olmasıyla, fiyatlarının daha uygun olması gümüş takıları ön plana çıkarmaktadır. Gümüş kullanılarak kolye, bileklik, küpe ve yüzük gibi takılar imal edilmektedir. Bu takılar tek satılabildikleri gibi, set halinde de bulunmaktadır. Gümüş setler farklı tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Takılarını set halinde takmayı sevenlere özel çeşitli şık tasarımlarda gümüş set modellerimiz bulunmaktadır.

Özel günlerde hediye almak isteyenlerin düşünebilecekleri seçeneklerden biri olan gümüş setler; genellikle kolye, yüzük ve küpeden oluşmaktadır. Bazı setlerde ayrıca bileklik de yer almaktadır. Gümüş Setler, işçiliğin yoğun olduğu takı setleridir. Bazı setlerde gümüşe ek olarak farklı renkli taşların kullanımı söz konusudur. Bu taşlar, takılara hem estetik görünüm kazandırmakta hem de değerini arttırmaktadır. Set almanın en büyük avantajlarından biri, set içerisinde yer alan ürünlerin ayrı ayrı alınmasına göre daha düşük maliyetli olmasıdır. Ayrıca özel günlerde, sitemizde olan özel indirimlerden yararlanarak, en güzel setleri daha uygun fiyatlar ile alabilme olanağınız da vardır.
 

Elmas Montürlü Gümüş Set Modelleri

 

Elmas montürlü gümüş setler de montürlü setler arasında en çok tercih edilen modellerdendir. Elmas çerçeve içerisine farklı taşların yerleştirilmesiyle elde edilen bu gümüş set, montürlerin daha geniş olması dolayısıyla daha göz alıcıdır. Elmas montürlü setler, daha çok annelere ya da orta ve ileri yaşlardaki kadınlara hediye olarak tercih edilmektedir. Genç kadınlar ise daha küçük ve zarif parçalardan etkilenmektedir.

 

Baget Taşlı Gümüş Set Modelleri

 

Zarif ve şık tasarımıyla sevilen ve göz dolduran baget taşlı gümüş setlergümüş set modellerinde sevilen bir tarz olarak karşımıza çıkmaktadır. En çok tercih edilen gümüş set modellerinden birisi de baget taşlı gümüş setlerdir. En çok satan baget taşlı gümüş set modellerine web sitemizde göz gezdirebilir, mutlaka size uygun ve beğeneceğiniz bir ürün bulabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz gibi kendinizin de kullanabileceği her zevke uygun gümüş set modelleri de bulunmaktadır.


 

Ametist Taşlı Gümüş Set Modelleri

Ametist taşı, doğada muhteşem mor tonu ile ayırt edilen kuvars mineral ailesinin bir üyesidir. Aynı zamanda mor kuvars olarak da adlandırılır. Ametistin rengi açık leylaktan, parlak mora kadar değişebilir. Günümüzde çeşitli güzel takılarda veya dekorasyon objesi olarak kullanılmaktadır. Gümüş madenine, mor rengi ile çok yakışan ametist taşı çeşitli tasarımlarla birlikte karşımıza çıkmaktadır. Ametist taşlı gümüş et modelleri zarif ve şık tasarımıyla birlikte çok sevilmektedir.

Ametist Taşlı Gümüş Set modelleri için buraya tıklayabilirsiniz.
 

Yonca Gümüş Set Modelleri

4 yapraklı yonca, tarih boyunca farklı kavimler tarafından çeşitli anlamlar ile kullanılmıştır. Ancak bu anlamların tamamı olumludur. Yonca şans anlamına gelmektedir. Dört yapraklı yonca bulanın şansının döneceğine ya da şanslı olacağına dair bir inanış söz konusudur. Bulan kişiye ve hatta onun çevresindekilere bile iyi şanslar verdiği kabul edilir. Dört yapraklı bir yonca bulmak zaten kendi içinde büyük bir başarıdır ve bu da olumlu olaylar zincirinin başlayacağı anlamına gelir.

 

Gümüş set modelleri üretilirken, çeşitli sembollerden ve figürlerden yararlanılmaktadır. Her biri farklı anlamlar taşıyan semboller, hediye alınacak kişilere bir mesaj anlamı da taşımaktadır. Dört yapraklı yonca, gümüş setlerde en sık rastlanan sembollerden biridir. Hem Türk kültüründe hem de diğer kültürlerde eski çağlardan beri kullanılan bir sembol olan dört yapraklı yonca, şansı temsil etmektedir. Genellikle sevgiliye ya da eşe hediye olarak alınan bu setler, şans dileme anlamı taşımaktadır. Dört yapraklı yonca setlerde en yaygın görülen renk ise kendi rengi olan yeşildir. Ancak çok sevilen bir sembol olduğu için farklı renklerinin de bu kolyelerde kullanıldığını görmek mümkündür.

 

                  
Yonca Gümüş Set modelleri için buraya tıklayabilirsiniz.
 

Damla Gümüş Set Modelleri

 

Zarif ve şık tasarımıyla sevilen, damla setler özellikle küpe, bileklik, yüzük gibi kişisel aksesuar olarak karşımıza çıkmaktadır. En çok satan damla gümüş set modellerine web sitemizde göz gezdirebilir, mutlaka size uygun ve beğeneceğiniz bir ürün bulabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz gibi kendinizin de kullanabileceği her zevke uygun kolye çeşitlerinde bulunmaktadır.  En çok tercih edilen 925 ayar gümüş set modellerinden birisi de damla gümüş setlerdir.

Herkes şık ve tarz bir görünüme sahip olmak ister bunu için ön planda kıyafet olsa da bunu tamamlayan ve en önemli özellik takılardır. Hem kadınlar hem erkekler gümüş takılara oldukça ilgi duymaktadır. Gümüş setler her yıl farklı modeller de ve tarzlarda çıkmaktadır. Son zamanlarda en çok satan damla gümüş set modelleri, farklı tasarımlarla birleşerek oldukça ilgi çekmektedir. En kaliteli ve en şık damla set modellerimize göz atabilirsiniz.


Damla Gümüş Set modelleri içinburaya tıklayabilirsiniz.
 

Zirkon Taşlı Gümüş Set Modelleri

 

Zirkon taşı, gümüş takı setlerinde ve tekli gümüş takılarda en sık yer alan taşlardan biridir. Daha çok kırmızı, mavi ve şeffaf renkleri kullanılan bu taş; uyku düzeninin sağlanması, sindirim sisteminin düzenlenmesi ve kilo almak isteyenler için iştah açıcı olması gibi pek çok özelliğe sahiptir. Ayrıca bireylerde duygusal dengenin tesis edilmesine ve pozitif enerjinin artmasına da katkı sağlamaktadır. Tüm bu özelliklerinin ötesinde göz alıcı görünümüyle de zirkon taşı ön plana çıkmaktadır. Zirkon taşlı gümüş set hem özel günlerde hediye etmek için hem de normal kullanım için uygundur. Zirkon taşının bu kadar faydası varken gümüş setlerde zirkon taşını görmek kaçınılmazdır. En şık zirkon taşlı gümüş set modelleri için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere gümüş set modelleri hakkında bilgiler verirken, modellerimizi özellikleriyle birlikte daha detaylı olarak tanıtma imkanı bulduk. Her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. İpek Silver ailesi olarak, her zevke ayrı olarak hitap eden, şık ve kaliteli modellerimizle birlikte her zaman müşteri memnuniyetini önemseyen bir marka olduk. Bu şekilde de yolumuza devam etmekteyiz. Her özel anınızda yanınızda olmaktan ve sizleri mutlu etmekten memnuniyet duyarız.
 

İlgili Ürünler
Yükleniyor...