Sıgırcık Kesim Sistemli Deve Kemiği Tesbih Hakkında

SIGIRCIK KESİM SİSTEMLİ DEVE KEMİĞİ TESBİH Ölçüleri:Ürünün Tane Ebatı :6*6 mmÜrünün Toplam Uzunluğu :30 cmDeve Kemiğinin Özellikleri:İnsanoğlunun uzun yıllardır taşımacılık, hayvancılık, beslenme gibi birçok alanda faydalandığı develer,doğal tesbih malzemeleri için de önemli bir kaynaktır.Develerin dayanıklı kemikleri, tesbih yapımda yaygın olarak kullanılan ve diğer malzemelerle birlikte de işlenebilen doğal malzemelerdir.Ömrünü tamamlamış olan devenin kemiğinden tesbih yapımı için, öncelikle kemikte bulunan lifli doku temizlenir.Deve kemiğinden yapılan tesbihler, kullanıldıkça zaman içerisinde sararır ve hoş bir çekimi vardır.Bulunduğu Yerler:Deve kemiği, hayvanın doğal yaşam alanları olan Hindistan, Pakistan, Afganistan, Mısır, İran, Suriye,Arabistan gibi Güney Asya ülkeleri ile Afrika?da bulunabilir.
TESLİMAT
 
Sipariş edilen hazır ürünler ürün bilgi sayfasında aksi belirtilmiyorsa 3 iş günü içinde İstanbul’dan kargoya verilir.

Müşterinin verdiği teslimat adresine bağlı olarak kargoya çıktığı andan itibaren 3 iş günü içinde teslimi yapılır.

Siparişiniz, belirttiğiniz tercihler doğrultusunda 48 saat içerisinde hazırlanır ve kargoya teslim edilir. (Özel üretim ve el işçiliği ürünler için lütfen Müşteri Temsilcimiz ile görüşünüz.)

Ölçüye göre sipariş veriliyor veya kişiye özel değişiklikler isteniyorsa ürünün hazırlanma süresi uzar.

Bu durumda tahmini teslimat süresi sipariş öncesinde teyit edilmelidir.

Siparişiniz; anlaşmalı kargo firmamız ile teslim edilir. ipeksilver.com, gerek gördüğünde kargo firmasını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin,1-3 iş günü içerisinde (kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında) tarafınıza ulaşması beklenir.
Yükleniyor...