Muhteşem Tasarım 1000 Ayar Kazaz Püsküllü Arpa Kesim Doğal Sedef Taşı Tesbih Hakkında

MUHTEŞEM TASARIM 1000 AYAR KAZAZ PÜSKÜLLÜ ARPA KESİM DOĞAL SEDEF TAŞI TESBİH Ürünün Ölçüleri:İmame Dahil Boyu   : 17 Cm Ürünün Toplam Boyu : 28 CmELİNİZDEN BIRAKMAK İSTEMEYECEĞİNİZ GÖZ ALICI PARLAKLIĞIYLA İLGİ ÇEKİCİ ÜRÜNDÜR.PÜSKÜLÜ EL ÖRMESİ 1000 AYAR TRABZON KAZAZİYE PÜSKÜLÜDÜRSEDEF TAŞININ FAYDALARINI VE ÖZELLİKLERİ:Sedef taşı bereket güç ve cesaret taşı olarak bilinir.Toprak enerjisini toplayarak bedene verir ve vücutta dinçlik oluşturur.Sedef taşı bedendeki tonsinleri temizler ve Kansızlığa iyi gelir ve kan yapımna yardımcı olur.Hormonsal sistemleri düzenler ve Pozitif düşünmemizi sağlar.Etrafımızdakı olayları iyi analiz etmemize yardımcı olur.Çevremizdeki insanlara olumlu yaklaşmamızı sağlar, Baş dönmesi rahatsızlıklarına iyi gelir.Sedef taşı'nın bu gibi özellikleri bilinmektedir asıl şifa rabbimizden gelir.Bu gibi tedavi araçlarları sadece vesiledir.Yüce rabbimiz bir derde bin derman verdik diye buyurmaktadır.Tedbirimizi alalım şifa Allah'tandır.,Şüphesiz o her şeyin iyisini bilendir.İnşallah rabbim bütün hastalıkların şifasını en kolay şekilde bulmayı nasip eder.
TESLİMAT
 
Sipariş edilen hazır ürünler ürün bilgi sayfasında aksi belirtilmiyorsa 3 iş günü içinde İstanbul’dan kargoya verilir.

Müşterinin verdiği teslimat adresine bağlı olarak kargoya çıktığı andan itibaren 3 iş günü içinde teslimi yapılır.

Siparişiniz, belirttiğiniz tercihler doğrultusunda 48 saat içerisinde hazırlanır ve kargoya teslim edilir. (Özel üretim ve el işçiliği ürünler için lütfen Müşteri Temsilcimiz ile görüşünüz.)

Ölçüye göre sipariş veriliyor veya kişiye özel değişiklikler isteniyorsa ürünün hazırlanma süresi uzar.

Bu durumda tahmini teslimat süresi sipariş öncesinde teyit edilmelidir.

Siparişiniz; anlaşmalı kargo firmamız ile teslim edilir. ipeksilver.com, gerek gördüğünde kargo firmasını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin,1-3 iş günü içerisinde (kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında) tarafınıza ulaşması beklenir.
Yükleniyor...