Fasetli Kesim Tuğra Püsküllü Renk Değiştiren Zultanite Taşı Tesbih Hakkında

Ürün Özellikleri: Tam Boy: 26 cm İmameden Uzunluk: 16 cm Püskül Boyu: 16cm Tane Boyu: 8 mm 925 ayar gümüş püskül kullanılmıştır.   Sadece ülkemizde çıkarılan zültanit yani halk arasında sultan taşı olarak bilinen doğal taş tesbih aksesuar dünyasında sıklıkla kullanılmaktadır. Sultan taşının en bilinen özelliği adeta bukelamun gibi renk değiştirmesidir.    Dikkati toplayacak ruhi dinginliği sağlamaktadır. Buda zihin açıklığını beraberinde getirmektedir. Stresli geçen günlerde beden gerginliğini almaktadır. Böylece ruhsal ve bedensel dengeyi sağlamaktadır. Nazarlı gözleri üzerine çektiği için nazara karşı etkili olduğu sanılmaktadır. Cesareti, güveni ve atılganlığı arttırmaktadır.
TESLİMAT
 
Sipariş edilen hazır ürünler ürün bilgi sayfasında aksi belirtilmiyorsa 3 iş günü içinde İstanbul’dan kargoya verilir.

Müşterinin verdiği teslimat adresine bağlı olarak kargoya çıktığı andan itibaren 3 iş günü içinde teslimi yapılır.

Siparişiniz, belirttiğiniz tercihler doğrultusunda 48 saat içerisinde hazırlanır ve kargoya teslim edilir. (Özel üretim ve el işçiliği ürünler için lütfen Müşteri Temsilcimiz ile görüşünüz.)

Ölçüye göre sipariş veriliyor veya kişiye özel değişiklikler isteniyorsa ürünün hazırlanma süresi uzar.

Bu durumda tahmini teslimat süresi sipariş öncesinde teyit edilmelidir.

Siparişiniz; anlaşmalı kargo firmamız ile teslim edilir. ipeksilver.com, gerek gördüğünde kargo firmasını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin,1-3 iş günü içerisinde (kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında) tarafınıza ulaşması beklenir.
Yükleniyor...