Damla Kehribar Gümüş Süslemeli Kartal Pençeli Tesbih Hakkında

Damla Kehribar Gümüş Süslemeli Kartal Pençeli Tesbih Ölçüleri:Ürünün Tane Ebatı         :8*8 mm İmameye Kadar Uzunluğu  :14 cmÜrünün Toplam Uzunluğu :29 cmKehribar'ın Özellikleri:   Yaşamın bir yük olduğunu düşündüğünüz ve sorunlar altında ezildiğinizi hissettiğinizde, şifa yüklü enerjisiyle sizi canlandırır. Boğaz ve tiroid bezi enfeksiyonlarında tedavi etme özelliği vardır Roma devrinde Kehribar, guatr tedavisinde kullanılmıştır ve Günümüzde de bu yöntem çok yaygındır. Pozitif enerjiye çevirir ve rahatlama hissi verir. Akıl ve zekâyı uyandırıp harekete geçirir, doğru karar vermekte yardımcı olur. Bedeni sağlıklı tutar, kişiye canlılık ve hayattan hoşnutluk hissi verir. Kısa Bir Not: Bazı Kişiler Kehribar Tozunu İçecek Maddeleriyle Karıştırıp İçtikleri Görülmüştür...  
TESLİMAT
 
Sipariş edilen hazır ürünler ürün bilgi sayfasında aksi belirtilmiyorsa 3 iş günü içinde İstanbul’dan kargoya verilir.

Müşterinin verdiği teslimat adresine bağlı olarak kargoya çıktığı andan itibaren 3 iş günü içinde teslimi yapılır.

Siparişiniz, belirttiğiniz tercihler doğrultusunda 48 saat içerisinde hazırlanır ve kargoya teslim edilir. (Özel üretim ve el işçiliği ürünler için lütfen Müşteri Temsilcimiz ile görüşünüz.)

Ölçüye göre sipariş veriliyor veya kişiye özel değişiklikler isteniyorsa ürünün hazırlanma süresi uzar.

Bu durumda tahmini teslimat süresi sipariş öncesinde teyit edilmelidir.

Siparişiniz; anlaşmalı kargo firmamız ile teslim edilir. ipeksilver.com, gerek gördüğünde kargo firmasını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin,1-3 iş günü içerisinde (kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında) tarafınıza ulaşması beklenir.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...