925 Ayar Gümüş Doğal Dumanlı Kuvars Taşı Tesbih Hakkında

Ölçüleri:Ürünün Tane Ebatı :8*8 mmİmameye Kadar Uzunluğu :17 cmToplam Uzunluğu :25 cm ------------------BU TAŞLAR ŞİFA DAĞITIYOR---------------------Dumanlı Kuvars Taşının Faydaları:Başarısızlık korkusunun yenilmesini sağlar.Zihinsel konsantrasyonu kuvvetlendirir.Cep telefonu, telsiz ve bilgisayarlardan yayılan radyasyonu toplar.Metafiziksel ve psikolojik etkileriTedavi edici nitelikleri en yoğun taşlardan olan kuvarslar; beyin fonksiyonlarını uyarır.Kişinin çevresinde oluşan negatif enerjiyi yokeder ve pozitif enerjiyi toplar.Tene temas ettirilerek kıyafet altında taşındığı takdirde, kişiyi diğer insanların negatif enerjilerinden korur.Pozitif insanlar arasında iseniz kristalinizi görünür şekilde takın.Böylece etrafınızdaki insanların pozitif enerjilerini kendi içinde toplar.Zihin açıklığı ve özgürlük duygusu verir.Gerilimlerin çözümlenerek yokedilmesine yardım eder. 
TESLİMAT
 
Sipariş edilen hazır ürünler ürün bilgi sayfasında aksi belirtilmiyorsa 3 iş günü içinde İstanbul’dan kargoya verilir.

Müşterinin verdiği teslimat adresine bağlı olarak kargoya çıktığı andan itibaren 3 iş günü içinde teslimi yapılır.

Siparişiniz, belirttiğiniz tercihler doğrultusunda 48 saat içerisinde hazırlanır ve kargoya teslim edilir. (Özel üretim ve el işçiliği ürünler için lütfen Müşteri Temsilcimiz ile görüşünüz.)

Ölçüye göre sipariş veriliyor veya kişiye özel değişiklikler isteniyorsa ürünün hazırlanma süresi uzar.

Bu durumda tahmini teslimat süresi sipariş öncesinde teyit edilmelidir.

Siparişiniz; anlaşmalı kargo firmamız ile teslim edilir. ipeksilver.com, gerek gördüğünde kargo firmasını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin,1-3 iş günü içerisinde (kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında) tarafınıza ulaşması beklenir.
Yükleniyor...