925 Ayar Gümüş % 100 Doğal Ametist Taşı Tesbih Hakkında

Ölçüleri:Tane Ebatı        : 8*8 mmİmameye Kadar : 16,5 cmToplam Uzunluk : 23,5cmAmetist Taşının Faydaları:Göz hastalıklarına, alerjiye, baş ağrılarına ve kalp rahatsızlıklarına iyi gelir. Negatif elektrik yükü taşıdığından dolayı; bedendeki fazla elektrik yükünü toplayarak beyin gücünü yükseltir.Bulunduğu çevredeki olumsuz enerjileri temizleyip dönüştürür.Sadece odanın herhangi bir yerinde durması bile olumsuz enerjileri toplayıp pozitif enerjiye dönüştürmesi için yeterlidir.Kişiyi rahatsız eden takınaklı düşünceleri uzaklaştırıcı ve yatıştırıcı bir etkiye sahiptir.Koyu mor ya da çok açık renkli olan ametistler en güçlü enerjiye sahip olan ametistlerdir. Eğer uykusuzluk sorunu yaşıyorsanız; ametisti yatmadan önce bir süre elinizde tutun ve sonra yastığınızın altına koyarak yatın.Sorununuzun nasıl düzeldiğini göreceksiniz. Enerji dolu bir taş olduğu için çoğu insan üzerinde canlandırıcı bir etkisi vardır.Sürekli üzerinizde taşıyabileceğiniz bir taştır. Yaydığı enerji her zaman size fayda sağlar ve olumsuzluklardan korur.Özellikle düşman tavırlı insanların arasında bulunacağınız zamanlarda bu taşı üzerinizde bulundurmaya gayret edin.Böylece sadece pozitif enerji alacağınızdan emin olabilirsiniz. 
TESLİMAT
 
Sipariş edilen hazır ürünler ürün bilgi sayfasında aksi belirtilmiyorsa 3 iş günü içinde İstanbul’dan kargoya verilir.

Müşterinin verdiği teslimat adresine bağlı olarak kargoya çıktığı andan itibaren 3 iş günü içinde teslimi yapılır.

Siparişiniz, belirttiğiniz tercihler doğrultusunda 48 saat içerisinde hazırlanır ve kargoya teslim edilir. (Özel üretim ve el işçiliği ürünler için lütfen Müşteri Temsilcimiz ile görüşünüz.)

Ölçüye göre sipariş veriliyor veya kişiye özel değişiklikler isteniyorsa ürünün hazırlanma süresi uzar.

Bu durumda tahmini teslimat süresi sipariş öncesinde teyit edilmelidir.

Siparişiniz; anlaşmalı kargo firmamız ile teslim edilir. ipeksilver.com, gerek gördüğünde kargo firmasını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin,1-3 iş günü içerisinde (kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında) tarafınıza ulaşması beklenir.
Yükleniyor...