925 Ayar Gümüş Zirkon Taşlı Akrep Model Erkek Yüzük Silver Hakkında

  • 925 ayar gümüş kullanılarak üretilmiştir.
  • Taş: Zirkon
  • Taş Ebatı: 12*16 mm.
  • Ortalama Ağırlık: 14.50 Gr.
  • Yüzük ölçünüze uygun ölçüyü seçebilirsiniz.
  • Bilmediğiniz durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Ürünün tamamı gümüştür.
  • Ürünlerimizin tamamı el yapımı olduğu için belirtilen ağırlıkta (+/-) %10 değişiklik olabilir.
  • Ürünleriniz hediye kutusu, paketi, istediğiniz not ile birlikte İpek Silver garantisiyle gönderilmektedir.

Erkeklerin takmaktan en çok keyif aldığı gümüş takılardan birisi de gümüş yüzüklerdir. Erkek gümüş yüzükleri, her tarza uygun ve farklı modellerle birlikte İpek Silver şıklığı ile! Siz de kendinizi şımartmak, yakınlarınıza ideal hediyeyi vermek, tarzınızı vurgulamak ve görünümünüze seviye atlatmak için İpek Silver’ın özgün koleksiyonuna bir şans verebilirsiniz.

Erkek takısı denilince aklımıza gelen ilk ve sevilen takı türü gümüş yüzüklerdir. Gümüş yüzükler, erkek kombinlerinin vazgeçilmez parçası haline gelmiştir. Yeni sezon erkek gümüş yüzüklerimizde, her zevke hitap eden farklı gümüş yüzük modellerimiz bulunmaktadır. 

Yüzükler, erkek kombinlerinin vazgeçilmez aksesuarlarındandır. Eski çağlardan beri erkekler tarafından kullanılan yüzükler, sağlamış oldukları estetik görünümün yanı sıra bazı anlamlar da barındırmaktadır. Özellikle yüzük üzerinde yer alan motifler ve semboller, çevreye bazı mesajların verilmesini sağlamaktadır. İslam dininde ve Türk kültüründe erkeklerin altın kullanması doğru kabul edilmediği için, erkek yüzükleri genellikle gümüşten imal edilmektedir.

Erkek gümüş yüzük modellerinde şıklığı artırmak için çeşitli değerli taşlardan yararlanılması da yaygın olan bir durumdur. Özellikle oniks, Oltu taşı, zirkon, akik ve firuze gibi taşlar erkek yüzüklerinde tercih edilmektedir.

Gümüş erkek yüzükleri, karşımıza farklı tarzlarda çıkmaktadır. Şık işleme detayları ile göz dolduran erkek gümüş yüzükleri, takı sever erkeklerin beğenisine sunulmaktadır. Son zamanların modası olan gümüş yüzükler birden fazla halde takılarak, kombinlere tarz bir görünüm kazandırmaktadır. Erkek gümüş yüzüklerinde baş parmak yüzüğü ve serçe parmak yüzükleri de bu şekilde yükselişe geçmiş ürünler arasındadır. Yeni sezonun farklı erkek yüzük modellerine göz atmak isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Alınacak gümüş yüzüğün uzun yıllar boyunca kullanılabilmesi için, yüzüğünüzü satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bunların başında yüzükte kullanılan gümüşün kalitesi gelmektedir. Takı üretimi için en kaliteli gümüş ayarı 925’tir. Bu kalitenin altındaki gümüşlerde zaman içerisinde kararma ya da solma meydana gelmesi muhtemeldir. Ayrıca yüzük alınacak mağazanın güvenilir olmasına da özen gösterilmelidir. Özellikle online takı mağazalarından alışveriş yaparken bu hususa daha fazla dikkat edilmelidir. Erkek gümüş yüzük modelleri ile alakalı dikkat edilmesi gereken son nokta da doğru kullanımdır. Takıların kimyasallarla ya da güneş ışığıyla fazla temasta kalmamasına ve suda kullanılmamasına hassasiyet gösterilmelidir. Bu şartlar altında gümüş yüzüklerin ömür boyu kalıcı olması mümkündür. 

Her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. İpek Silver ailesi olarak, her zevke ayrı olarak hitap eden, şık ve kaliteli modellerimizle birlikte her zaman müşteri memnuniyetini önemseyen bir marka olduk. Bu şekilde de yolumuza devam etmekteyiz. Her özel anınızda yanınızda olmaktan ve sizleri mutlu etmekten memnuniyet duyarız. 

İpek Silver şıklığı sizinle olsun!
TaşZirkon
Yüzük Ağırlığı14.40 Gr.
Taş Ebatı12*16 mm.
Benzer Ürünler
İndirim Çarkı
Sepette %5 PASSepette 20₺PASSepette %10PASSepette 30₺PAS600₺ 'ye 50₺PASSürpriz HediyePAS
Çarkıfelek
İndirim ve Sürpriz indirim fırsatlarını kazanmak için isim ve e-posta adresinizi doldurun ve çevirin. Çarkıfelek indirimleri ALTIN ÜRÜNLERDE geçerli değildir.
Kazandınız!
Hediye çeki kodunuzu kopyalamayı ve ödeme sırasında ÜYE GİRİŞİ YAPARAK kullanmayı unutmayınız.
Üzgünüz
1 gün sonra tekrar şansınızı deneyebilirsiniz.
Yükleniyor...