450 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ

925 Ayar Gümüş Kişiselleştirilebilir Harfli Künye Kolye Hakkında

  • 925 ayar gümüş kullanılarak üretilmiştir.
  • Zincir Uzunluğu: 42-45 cm’dir cm’dir.
  • Ürünün tamamı (zincir dahil) gümüştür.
  • Kararmalara karşı rodium kaplama da yapılmıştır.
  • Ürünlerimizin tamamı el yapımı olduğu için belirtilen ağırlıkta (+/-) %5 değişiklik olabilir.
  • Ürünleriniz hediye kutusu, paketi, istediğiniz not ile birlikte İpek Silver garantisiyle gönderilmektedir.

Harfli kolyeler, son yıllarda ön plana çıkmış bir kolye modelidir. Gümüş kolyelerde taşların yanı sıra sembollerden de yararlanılmaktadır. Bu semboller son yıllarda karşımıza harf olarak çıkmaktadır. Harfli kolye, farklı tasarımlarıyla her zaman beğenilen ve tercih edilen bir model haline gelmiştir. Harfe yüklenen anlamlar da bunda etkili olmaktadır. Özel günler için özel bir hediye haline gelen harfli kolye modellerisevgililer günü öncesinde de tercih edilen modeller arasındadır. Sevgililer günü hediyesi olarak verilebilecek en güzel hediyelerden biri mutlaka harfli kolye çeşitleri olacaktır.

Harfli Kolye Anlamı

Her kolyenin olduğu gibi harfli kolye anlamı da vardır. Harflerin, kolyeler üzerinde yer almasıyla insanlar kendilerine farklı anlamlar bulmaktadır. Kendi isminin baş harfini kolyesinde kullananlar varken, sevdiği kişinin baş harfini kolyesinde kullanan da vardır. Bu bakımından harfli kolye, aşk ve sevginin de dışa vurumudur. Harfli kolye de bu yönüyle gizemli ve anlamı bir hediye sayılabilir. Farklı tasarımlarıyla harfli kolyeler, her sezonun en iyi ve vazgeçilmez ürünü haline geliyor.

Aşkın ve sevginin gizli bir gösteriş şekli olan olan harfli kolyeler, gümüş kolye modellerinde sıkça görülmektedir. Özellikle sevgililer gününde, doğum gününde ve yıl dönümlerinde hediye etmek için harfli kolyeler uygundur. Ayrıca harf kolyeler, kadınlar tarafından büyük ölçüde beğeni görmektedir.

Harfli Kolye Modelleri

Aşkın ve sevginin gizli bir gösteriş şekli olan olan harfli kolyeler, özellikle harfli gümüş kolye, küpe, bileklik, yüzük gibi kişisel aksesuar olarak karşımıza çıkmaktadır. En çok tercih edilen 925 ayar gümüş kolye modellerinden birisi de harfli gümüş kolyelerdir. En çok satan harfli gümüş kolye modellerine web sitemizden bakıp, mutlaka size uygun ve beğeneceğiniz bir ürün bulabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz gibi kendinizin de kullanabileceği her zevke uygun kolye çeşitlerinde bulunmaktadır.

Gümüş Harfli Kolyeler

Gümüş kullanılarak imal edilen takılar arasında kolyelerin önemli bir yeri vardır. Kimi durumlarda yalnızca gümüş kullanılarak üretilen, kimi zamanlarda ise değerli taşlarla birlikte süslenerek kullanılan Gümüş kolye modelleri, cazibeli görünüşleri ile tercih edilmektedir. Gümüş kolyelerde en çok kullanılan sembollerden birisi harfli gümüş kolyelerdir. Alınacak kolyenin uzun süre kullanılabilmesi için, kaliteli olmasına özen gösterilmelidir. 925 ayar gümüş kolyeler, en kaliteli kolyeler arasındadır. Uygun şartlar altında kullanıldığında kararma yapmazlar.


 
İpek Silver'dan yapacağınız 450 ₺ ve üzeri tüm siparişlerinizde ücretsiz kargo avantajı ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

15.00’dan önce verilen siparişleriniz aynı gün anlaşmalı kargo firmamız olan Yurtiçi Kargo’ya teslim edildiği durumda tarafımızdan sizlere bir e-posta gönderilerek bilgilendirme sağlanacaktır. 

İpek Silver’ın ödeme çeşitliliği ile; kapıda ödeme ve havale/eft seçeneğiyle, İsterseniz tüm kredi kartlarına 3 aya varan taksitlerle siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...