925 Ayar Yoğun Gümüş İşlemeli Erzurum Oltu Taşı Tesbih Hakkında

925 Ayar Yoğun Gümüş İşlemeli Erzurum Oltu Taşı Tesbih Ürün Açıklaması    Ürün Özellikleri :  Tane Çapı:(istediğiniz ebatta yaptırabilirsiniz) mm.Tane Boyutu:(istediğiniz ebatta yaptırabilirsiniz) cm.Toplam uzunluğu:(tane ebatına göre değiştirebilirsiniz) cm    ·Ürün Faturalı Ve Özel Tesbih Kutusunda Hediye Paketi İçinde Gönderilecektir.·İmalatçı olduğumuzdan dolayı fiyatlarımız piyasa fiyatlarına göre % 30 daha uygundur.·12 Yarma Karpuz Dilimi % 100 Orjinal Erzurum Oltu Taşı Tesbihimiz.·1.Sınıf Erzurum Oltusu özel Torna İşçilği Ve El yapımı Tesbih.·Üzerinde bulunan metal kısımların ve işlemelerin tamamı 925 ayar gümüştür.·Ürün Günlük Hayatta Kullanıma Uygun Olarak Tasarlanmıştır.·Gönül Rahatlığıyla Sevdiklerinize yada Eşinize Hediye Edebilirsiniz.
TESLİMAT
 
Sipariş edilen hazır ürünler ürün bilgi sayfasında aksi belirtilmiyorsa 3 iş günü içinde İstanbul’dan kargoya verilir.

Müşterinin verdiği teslimat adresine bağlı olarak kargoya çıktığı andan itibaren 3 iş günü içinde teslimi yapılır.

Siparişiniz, belirttiğiniz tercihler doğrultusunda 48 saat içerisinde hazırlanır ve kargoya teslim edilir. (Özel üretim ve el işçiliği ürünler için lütfen Müşteri Temsilcimiz ile görüşünüz.)

Ölçüye göre sipariş veriliyor veya kişiye özel değişiklikler isteniyorsa ürünün hazırlanma süresi uzar.

Bu durumda tahmini teslimat süresi sipariş öncesinde teyit edilmelidir.

Siparişiniz; anlaşmalı kargo firmamız ile teslim edilir. ipeksilver.com, gerek gördüğünde kargo firmasını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin,1-3 iş günü içerisinde (kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında) tarafınıza ulaşması beklenir.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...