925 Ayar Gümüş Püsküllü Özel Tasarım Akik Taşlı Tesbih Hakkında

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ TANE BOYU 8 x 8 mm. İMAMEDEN UZUNLUK 19 cm. İMAME BOYU 4.5 cm. TAM BOY 30 cm. CİNS Akik Taşı Tesbih 925 Ayar Püsküllü 925 AYAR GÜMÜŞ PÜSKÜLLÜ ÖZEL TASARIM AKİK TAŞLI TESBİHÜRÜN HEM ÇEKİME HEM SALLAMAYA UYGUN OLARAK ÜRETİLMİŞTİR.GÜNLÜK HAYATTA YAŞADIĞINIZ SİTRESİ NEGATİF ENERJİYİ SİZDEN ALIR ŞİFALIDIR.Akik Taşının Faydaları:- Bedenin gerginlik olan kısımlarına sıcaklık hissi verir ve gerginliği azaltır.- Canlılık veren enerjisiyle, kendinizi sıkıntılı ve kötü hissettiğiniz anlarda olayların iyi yönünü de görmenizi sağlar.- İnsanların olumsuzluklarından kolayca etkileniyorsaniz akik size iyi gelecektir.- Dünyevi başarıyı simgeleyen akik, negatif enerjiye karşı koruma sağlar ve tükenmiş olan cesareti canlandırır.- İş adamlarının bu taşı, özellikle belin altında (cepte veya yüzük olarak olabilir) taşımaları faydalı olacaktır.- Kendisini taşıyan kişiye güç, keyif ve iyimserlik hissi verir.- Kırmızımsı turuncu renkteki akikler fiziksel canlılığı artırarak tembelliği giderir.- Sinir bozukluklarını yatıştırır ve topluluk önünde yapılacak konuşmalarda duyulan heyecanı giderir.Akik yolculukta insanın emniyetini sağlar, akik takan perişanlık görmez ve işlerinin akıbeti hayra ulaşır.- Akik yüzük takmak Yada Tesbihini taşımak Berekettir, akik taşıyan kişinin akıbeti güzel ve olur.
TESLİMAT
 
Sipariş edilen hazır ürünler ürün bilgi sayfasında aksi belirtilmiyorsa 3 iş günü içinde İstanbul’dan kargoya verilir.

Müşterinin verdiği teslimat adresine bağlı olarak kargoya çıktığı andan itibaren 3 iş günü içinde teslimi yapılır.

Siparişiniz, belirttiğiniz tercihler doğrultusunda 48 saat içerisinde hazırlanır ve kargoya teslim edilir. (Özel üretim ve el işçiliği ürünler için lütfen Müşteri Temsilcimiz ile görüşünüz.)

Ölçüye göre sipariş veriliyor veya kişiye özel değişiklikler isteniyorsa ürünün hazırlanma süresi uzar.

Bu durumda tahmini teslimat süresi sipariş öncesinde teyit edilmelidir.

Siparişiniz; anlaşmalı kargo firmamız ile teslim edilir. ipeksilver.com, gerek gördüğünde kargo firmasını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin,1-3 iş günü içerisinde (kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında) tarafınıza ulaşması beklenir.
Yükleniyor...