925 Ayar Gümüş Kişiye Özel El Yazılı Kolye Hakkında

Kararmalara Karşı Rodium Kaplama İşlemi Uygulanmıştır.
Zincir Uzunluğu: 42-45 cm’dir.
Ürünün tamamı (zincir dahil) gümüştür.
Ürünlerimizin Tamamı El Yapımı Olduğu İçin Belirtilen Ağırlıkta (+/-) %5 Değişiklik Olabilir.
Ürün Paketi İle Gönderilecektir.


Tamamen el emeği ile üretilen İpek Silver takılarının kişiye özel tasarımlarla buluşmasına tanıklık edin! Sevdiklerinizin ismini ya da fotoğrafını üzerinizde taşıyıp onları her daim hatırlamanızı sağlayacak Kişiye Özel Gümüş Kolye, Harf Kolye, bileklik ya da yüzük çeşitlerimizi şimdi inceleyin. Özel günleri ya da yıl dönümlerini daha anlamlı kılmak, sevdiklerinizin kalbine dokunmak için İpek Silver’ın kişiye özel takı modellerini online satın alabilirsiniz. İdeal hediyelere dönüşen özel tasarım takılarımızla hayatınızdaki o değerli kişiye en özel sürprizi yapabilirsiniz.

Kişiye özel takı ürünlerimiz kendi özel paketinde sahibine ulaşacaktır. Sevdiklerinize en özel anlarda sürpriz yapabilmek için klişe hediyeler yerine Kişiye Özel Hediye takı modellerimizi tercih edebilirsiniz. Dilerseniz kendinizi şımartmak ya da tarzınızı vurgulamak için İpek Silver’ın zengin koleksiyonundan faydalanabilirsiniz.

 
Benzer Ürünler
İndirim Çarkı
Sepette %5 PASSepette 20₺PASSepette %10PASSepette 30₺PAS600₺ 'ye 50₺PASSürpriz HediyePAS
Çarkıfelek
İndirim ve Sürpriz indirim fırsatlarını kazanmak için isim ve e-posta adresinizi doldurun ve çevirin. Çarkıfelek indirimleri ALTIN ÜRÜNLERDE geçerli değildir.
Kazandınız!
Hediye çeki kodunuzu kopyalamayı ve ödeme sırasında ÜYE GİRİŞİ YAPARAK kullanmayı unutmayınız.
Üzgünüz
1 gün sonra tekrar şansınızı deneyebilirsiniz.
Yükleniyor...