1000 Ayar Kazaz Gümüş Püsküllü Deve Kemiğine Abanoz Ağacı Tesbih Hakkında

1000 AYAR KAZAZ GÜMÜŞ PÜSKÜLLÜ DEVE KEMİĞİNE ABANOZ AĞACI TESBİH  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ TANE BOYU 10 x 8 mm. İMAMEDEN UZUNLUK 19.5 cm. İMAME BOYU 4.5 cm. TAM BOY 28 cm. CİNS Deve Kemiği Abanoz Tesbih Kazaz Püsküllü  Abanoz ağacı çok dayanıklı ağaç türlerinden biridir.Bu malzeme kullanılarak dünyanın en değerli ve kaliteli mobilyaları süs eşyaları yapılmaktadır.Sert ve işlenmesi zor bir yapısı vardır. Koyu renktedir sert bir duruşu vardır.Deve kemiği orjinaldir ve abanoz ile uyumu ustaca sağlanmıştır. Ayrılması mümkün değildir.Süslemesi tesbihsepetim ustaları tarafından müşterilerine özel olarak hazırlanmıştır.Mükemmel tonu ve harika deve kemiği abanoz ağacı uyumuyla günlük kullanım için güzel bir tesbihtir. Hafifliği ve kalitesi sizi şaşırtacaktır.Tesbih ile uyumlu 1000 ayar hakiki kazaziye püskülü tesbihi çok değerli yapmaktadır.
TESLİMAT
 
Sipariş edilen hazır ürünler ürün bilgi sayfasında aksi belirtilmiyorsa 3 iş günü içinde İstanbul’dan kargoya verilir.

Müşterinin verdiği teslimat adresine bağlı olarak kargoya çıktığı andan itibaren 3 iş günü içinde teslimi yapılır.

Siparişiniz, belirttiğiniz tercihler doğrultusunda 48 saat içerisinde hazırlanır ve kargoya teslim edilir. (Özel üretim ve el işçiliği ürünler için lütfen Müşteri Temsilcimiz ile görüşünüz.)

Ölçüye göre sipariş veriliyor veya kişiye özel değişiklikler isteniyorsa ürünün hazırlanma süresi uzar.

Bu durumda tahmini teslimat süresi sipariş öncesinde teyit edilmelidir.

Siparişiniz; anlaşmalı kargo firmamız ile teslim edilir. ipeksilver.com, gerek gördüğünde kargo firmasını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin,1-3 iş günü içerisinde (kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında) tarafınıza ulaşması beklenir.
Yükleniyor...